Obecní úřad

Vážení spoluobčané,na 23. zasedání Zastupitelstva obce Halenkov byly schváleny po proběhlém výběrovém řízení dvě společnosti pro realizaci velmi důležitých investičních akcí. Je to firma OPEN RE – ECO s. r. o., Vsetín pro výstavbu chodníku, které spojí údolí Černé se železniční zastávkou a tím i se středem obce a dále firma COBBLER s. r. o. Zašová, která podala nejvýhodnější nabídku na stavbu Sběrný dvůr Halenkov. Stavba umožní lepší hospodaření s odpadem a tím zajištění většího pořádku v obci. Realizace staveb v těchto dnech začala.

Po otevření 3. nadpodlaží v ZŠ Halenkov pro účely školy, obyvatel a knihovny, opravě a modernizaci MŠ budovy C, zateplení budovy č. p. 755, opravy lávky přes Bečvu /Dinotické/ a přechodu pro chodce jsou to další dvě nejvýznamnější akce, které jsou tento rok realizovány.

Pokud se týká přechodu u fary je tento realizován přesně dle projektu a platných norem odsouhlasených kompetentními orgány. Zúžení vozovky tedy není realizováno z popudu obce. Na jednání zastupitelstva byla schválena pravidla postupů souvisejících se zpracováním osobních údajů a jejich ochrany v návaznosti na nařízení EU.

Na tomto jednání bylo pozitivně hodnoceno hospodaření obce za 1. pololetí roku 2018 a byly projednány veškeré pracovní a majetkoprávní záležitosti obce a jejich obyvatel. Celý zápis z jednání zastupitelstva je k dispozici na webových stránkách obce. Blíží se oslavy 110. výročí železniční dráhy a 150. výročí založení firmy Thonet. O průběhu oslav budete informováni. Vše nejlepší Vám přeje Váš starosta Ing. Jiří Lušovský.

Obec Halenkov - Starosta obce

Menu
Důležitá tel. čísla

Praktický lékař pro dospělé

Obec Halenkov - Lékaři MUDr. Jiří Dorňák
Halenkov 654, 756 03
Tel.: +420 571 457 321

Prakticý lékař pro děti a dorost

Obec Halenkov - Lékaři MUDr. Jaromír Kovář
Halenkov 654, 756 03
Tel.: +420 603 150 023

Zubní ordinace

Obec Halenkov - Lékaři MUDr. Jana Černá
Halenkov 654, 756 03
Tel.: +420 571 457 352

 Další důležitá telefonní čísla
Reklama
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republikyObec Halenkov - Služby obceObec Halenkov - Horní VsackoPlakátovnaObec Halenkov - Lidový dům
Informace o www
Dnes je pátek 21. září 2018
Svátek slaví Matouš
Stránky si právě prohlíží 1 lidí.
Počet přístupů: 2669400
RSS: Obec Halenkov - RSS

 Původní stránky obce Halenkov

Fotografie na hlavičkách www: J. Tkadlec, S. Kazmíř